Благодійний центр «Стефанія» одягає киян

12

За 4 місяці роботи столичної добродійної програми «Кияни для киян» жителі міста зібрали 18 тисяч одиниць одягу, що дозволило одягнути майже 3000 людей, які мають в цьому потребу і малоімущих.

Завдяки допомозі киян, команді фонду вдалося організувати системний і масштабний добродійний проект по збору речей. Всього було зібрано 18 328 одиниць одягу. Всі речі передавали або приносили в добродійний центр «Стефанія», де їх вже отримали 2 705 чоловік.

«Я вдячний всім людям, хто вже передав речі і допоміг в зборі одягу для багатодітних, бездомних і інших людей,які опинились в скрутному становищі. Ви, саме Ви врятували багато людських життів! Адже відомо, що якщо людина засинає на вулиці при температурі плюс 5 градусів по Цельсію, вона може більше ніколи не прокинутися. Ще раз дякую всім Вам!»- сказав президент ВБФ «Соціальне партнерство», Артем Макеєв. У кожної людини в шафі є багато речей, котрі ніколи не знадобляться. Якщо ви хочете зробити благочинну справу, допомогти і поділитись непотрібним вам одягом чи взуттям ми з радістю приймемо речі та передамо їх нужденним. Збір одягу здійснюється на базі БЦ «Стефанія», який знаходиться за адресою: місто Київ, перевулок М.Лобачевського, 8-А (район Ленінградської площі). Будемо вдячні любій допомозі. Також Ви можете зателефонувати по телефону та уточнити всю інформацію (044) 591 54 43; +38 093 142 84 57