Будь позитивним! Не викидай батарейки в сміття!

9

З 1-го грудня 2012 року один з інформаційних порталів мікрорайону ДВРЗ — сайт «Ліски» розпочав проект «Будь позитивним! Не викидай батарейки в сміття!». Суть проекту — організація в місцевостях ДВРЗ/Стара Дарниця прийому відпрацьованих батарейок та акумуляторів з подальшою передачею їх на Державне підприємство «Аргентум», м.Львів. Це єдине українське підприємство (і одне з трьох європейських), яке займається утилізацією хімічних джерел струму .

Для реалізації проекту укладена угода між керівником сайту з підприємством, отримана довіреність та закуплені контейнери. Перший з контейнерів вже встановлено в будинку №39Е по вул.Алма-Атинській (Київ, місцевість ДВРЗ). За умовами угоди приймаються батарейки та акумулятори ємністю до 7 ампер/годин.

До проекту приєднався місцевий депутат Павло Тесленко, який встановив один з контейнерів в своїй громадській приймальні. Депутат залюбки погодився поборотися за покращення екологічного становища в місті, та пообіцяв сприяти в розповсюдженні таких контейнерів по всьому Дніпровському району, який згодом стане прикладом для всього міста.

131 130Проект добровільний і не має на меті отримання прибутку. Запрошуємо до співпраці волонтерів, зацікавлених у вирішенні екологічних проблем Києва. Чим більше батарейок та акумуляторів зберемо, тим менше їх потрапить через звалища в грунт та воду.
Приєднуйтесь до ініціативи!