Через снігопад в Дніпровському районі може виникнути катастрофа

3

Жителі приватних секторів ДВРЗ та Старої Дарниці (Дніпровський район м. Києва) в паніці від можливихнаслідків останнього снігопаду. На постійно страждаючі від ґрунтових вод та підтоплень селища ДВРЗ та Стара Дарниця в прямому сенсі «звалилась» ще більша проблема. Жителі впевнені що як тільки сніг почне танути, їх чекає справжня катастрофа. А саме, їхні будинки повністю зал’є водою. Метеорологи прогнозують різке потепління вже на кінець тижня.

«Раніше тут і без цього вистачало проблем. Через ґрунтові води у нас по пояс води в погребі, мокрі стіни, всюди величезні тріщини, фундамент розвалюється а будинок просідає, на території скрізь вода, хоч іди купайся. А тепер і це, як тільки розтануть ці гори снігу, наше селище чекає справжня катастрофа, не знаємо куди подітись – бідкається жителька приватного сектору, Валентина Михайлівна.

Нещодавно звернулись по допомогу до нашого депутата Павла Тесленка. Впевнені він нас зрозуміє, адже і сам тут виріс. Чекаємо на результати.

                                 відео знято 15.03.2013, за тиждень до снігопаду

З питанням «що саме планується для вирішення проблеми затоплення приватного сектору ДВРЗ та Старої Дарниці?», «Дніпровець» навідався до громадської приймальні та звернувся до представника жителів цих мікрорайонів в Київській міській раді Тесленка Павла Петровича.


217

Реакція депутата на поставлене питання:

«Так, я зустрічався з жителями приватних секторів ДВРЗ та Стара Дарниця щодо вирішення проблемної ситуації яка склалась. Перше що ми зробили для допомоги жителям, це орендували трактор, щоб терміново розчистити приватні сектори від завалів снігу. Наступним кроком буде мій виступ на наступній сесії Київської міської ради, де я вимагатиму термінове створення тимчасової комісії з вирішення питання підтоплення приватних секторів ДВРЗ та Стара Дарниця із залученням представників з МЧС, Київводоканалу, КП «Плесо» та професіоналів в даній галузі. Також вперше за 20 років нам вдалося закласти до бюджету міста 300 000 гривень на комплекс робіт з ліквідації підтоплень (будівництво дощової каналізації та модернізація дренажної системи) приватних секторів ДВРЗ та Стара Дарниця – розповів депутат Київради Павло Тесленко.