Чи будуть обіди учнів молодших класів київських шкіл безкоштовними?

157

Київська міська державна адміністрація планує найближчими днями вирішити питання із забезпеченням школярів молодших класів безкоштовим харчуванням.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, повідомляє УНІАН.

«Віталій Кличко доручив знайти гроші на забезпечення безкоштовного харчування 1-4 класів, хоча спочатку уряд цю статтю витрат скасував», – сказав Ніконов.

При цьому він відзначив, що багато батьків скаржаться на якість того, що пропонують школи учням.

«Багато батьків звернулися до нас і вони цього не хочуть, оскільки багато нарікань на корупційну складову, а також на якість харчування. Ми ще порадимося з фахівцями і знайдемо компроміс», – пообіцяв чиновник.

Як варіант розглядається можливість забезпечення харчоблоків шкіл працівниками комунального підприємства, які забезпечуватимуть якісне харчування.

«Щодо харчування, ми вважаємо, що це (вирішити питання з його організацією в школах – УНІАН) треба зробити відразу — тобто зараз. Це рішення ми ухвалимо за цей тиждень», — відповів Ніконов.

Як відомо, у Києві з 19 січня відмінили безкоштовне харчування для школярів молодших класів. Водночас, у Київській міській державній адміністрації запевнили, що учні пільгових категорій 1-11 класів будуть забезпечені безкоштовним харчуванням.