Cоціально-культурний проект «Крок до мистецтва» в будинку культури Дніпровського району  

32

З початком 2013 року в столиці стартував соціально-культурний проект «Крок до мистецтва: заклади культури районів для киян». Розпочалася реалізація ініціативи в рамках Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, повідомляє прес-служба КМДА.

18 січня о 19:00 у центрі культури та мистецтв Дніпровського району, що за адресою вул. Алма-Атинська, 109, – концертна програма за участю театру пісні «Вікторята» «Що третій же празник святе Водохреща».

19 січня о 18:00 у колонній залі ПК «Дарниця», що за адресою вул. Заслонова, 18, відбудеться свято Водохреща Христового за участю колективів художньої самодіяльності «Голосухи», «Чарівниця», «Сеньйори» та естрадний концерт, приурочений до закриття Новорічної ялинки за участю виконавців естрадних гуртів і хореографічних колективів «Фантазія», «Водограй» та «Темп».

24 січня о 19:30 у Київській камерній театрі-студії «Дивний Замок», що за адресою вул. Єреванська, 11, у Солом’янському районі відбудеться спектакль «Містер Кроулі й затемнення».

25 січня о 18:00 у філіалі Київського національного музею російського мистецтва «Дитяча картинна галерея», що за адресою вул. Шовковична, 17/2 у Печерському районі – концерт джазової музики ДМШ №4 ім. Д. Д. Шостаковича.

Перелічені культурні заходи є безкоштовними та розраховані в першу чергу на киян, які з різних причин обмежені в пересуванні містом, або людей старшого покоління, для яких відвідати будинок культури поруч із домом набагато простіше, ніж долучитися до масового свята або концерту в центрі столиці, розповідають на порталі «Ліски«