ДАІ оприлюднило наслідки порушення Правил дорожнього руху

46

Кожна людина у тому чи іншому розумінні є учасником дорожнього руху, але в різізних якостях: одні водії транспортних засобів, інші пасажири чи пішоходи. Однак кожен повинен суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

Нехтування ними коштують занадто дорого.

Державтоінспекція інформує про те, що за 2013 рік на території Дніпровського району трапилось 176 дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких 12 осіб  загинуло та 207  отримали травми.

Залишається високим рівень дитячого дрожньо – транспортного травматизму. За минулий рік  трапилося 19 автопригод за участю дітей, в яких, нажаль, 1 дитина загинула і 18 травмовано. Найбільше постраждали діти віком від 10 до 15 років. Самими найпоширенішими причинами скоєння ДТП з вини дітей є перехід дороги в місці де це заборонено, або ж на заборонений сигнал світлофора.

Та найсумніше те, що порушення допускають і дорослі. Обов‘язок кожного дорослого – не подавати поганих прикладів своїм дітям, а навпаки, вчити їх дорожній грамоті і не лише вчити, а й прищеплювати почуття необхідності суворо дотримуватись дорожньої дисципліни.

Сумний „внесок” в статистику аварійності вносять і пішоходи. На їхньому рахунку 50 ДТП. Відтак загинуло 4 і поранено 30 громадян. Цифри жахливі і вказують на вкрай низьку дисциплінованість учасників дорожнього руху, що зумовлює трагічні наслідки.

Однією з причин виникнення автопригод є грубі порушення Правил дорожнього руху  його учасниками,  найбільш розповсюдженими є:

·                    керування у стані сп’яніння                         — 72 дорожні пригоди;

·                    перевищення безпечн швидкості                 — 188 дорожніх пригод;

·                    порушення  правил маневрування               — 1865 дорожніх пригод;

Занадто високою ціною. Ціною свого або чужого життя розплачуються люди, які нехтують Правилами дорожнього руху. Іноді через їх незнання, а то й свідомо, але доволі легковажно.


За інформацією ДАІ Дніпровського району