День миру та возз’єднання України Фоторепортаж

32

Минулої неділі в парку «Гродненський» пройшло святкування Дня миру та возз’єднання України. Дитячі конкурси, малюнки для бійців АТО, осінній hand made, шоу «Мильні бульбашки», безліч подарунків та повітряних кульок — таке свято дітям і батькам влаштував депутат Київради Олександр Супруненко.

Організатор привітав усіх учасників зі святом та побажав якнайшвидшого відновлення миру в Україні.

«В цей день хочу привітати усіх гостей заходу та побажати нам найголовніше — миру. Це символічне свято. Зібравшись тут, ми хочемо нагадати землякам про важливість спільної допомоги нашим бійцям. Сьогодні навіть дітки розуміють це, тому і роблять малюнки та власними руками створюють подарунки, щоб морально підтримати наших війскових», — розповідає Супруненко.

971 (1)

Перлиною свята став випуск птахів миру — білих голубів. Діти з особливим відчуттям радості випускали пернатих, що символізують мирне майбутнє для України. Всюди лунали дитячі пісні створюючи особливу дружню атмосферу. Також оранізатори потурбувались про частування солодкою ватою, чим порадували чимало малечі.

972 (1)

Для найменших гостей свята, спеціально запрошені аніматори влаштовували веселі ігри та конкурси, кожен бажаючий міг взяти участь у них та отримати подарунок за проявлену ініціативу.

973

Осінній hand made малеча робила з каштанів, шишок, листя, кольорового паперу і пластеліну. Виходили дуже цікаві пейзажі та різноманітні звірі та казкові персонажі.

975 (2)

976 (1)

Дитячі малюнки організатори обіцяють направити бійцям АТО з наступною гуманітарною допомогою.  «Враження від свята тільки позитивні. Весело, цікаво, дружньо. Подібні заходи дозволяють нам з дітьми відволіктися від усіляких проблем. Мої дітки зробили декілька малюнків для наших вояків на Сході. Впевнена це зробить їх в майбутньому більш громадсько-свідомими. Хотілося б побільше таких заходів», — поділилася враженнями від свята місцева мешканка Олена.

977 (2)

974

978

979 (2)