День вчителя в найкращих традиціях ДВРЗ

6

На початку жовтня, колектив 11-ї школи вирушив відзначити освітянський день, знайомлячись з  садово-парковим комплексом НАН України – Феофанія.

Феофанія — історична місцевість на території Голосіївського району міста Києва. Найдревніша її частина розташована уздовж вулиці Академіка Лебедєва і довкола Свято-Пантелеймоновського собору.

74


«Познайомились з архітектурою та історією створення, з собором Св. Пантелеймона, (до речі один з яких є і на ДВРЗ) також відвідали церкву Усіх Святих, та святі джерела» – розповідає вчитель історії, Вікторія Іванівна.

 

«На території було багато рідкісних дерев, квітів, в ставках було видно рибу. Альтанки на воді добре доповнювали мальовничий пейзаж парку. Погода в цей день лише сприяла пізнавальному відпочинку. Цього року нам вдалося зібрати 35 співробітників, вже давно виїздили таким великим складом. З транспортом нам допоміг наш місцевий депутат Павло Тесленко, який залюбки погодився орендувати для нас сучасний автобус, за що наш колектив дуже вдячний Павлу Петровичу».

«До речі, минулого року ми їздили в Чернігів. А наступного року мріємо потрапити в Батурін — столиця козацької України в XVII-XVIII ст. »

72

 

75


Цікавий факт:

Феофанія є батьківщиною Радянської обчислювальної техніки: у 1950 році в монастирі була побудована перша в континентальній Європі ЕОМ — МЕРМ (Мала електронна рахункова машина).

76