Депутат Київради Павло Тесленко організував суботники на ДВРЗ (Дніпровський район)  

187

«Одних владних структур замало, щоб навести необхідний в районі порядок, тому я та мої помічники допомагаємо своїми силами в наведенні необхідної чистоти в районі. Хочу зауважити що тут, на ДВРЗ, досить багато ініціативних мешканців, які погодились взяти участь в такому заході як суботник та допомогти нам» – розповідає Павло Тесленко.

 

12

Таким чином спільними зусиллями було наведено порядок в парку біля будинків 10/8, 12/7 по вул.. Лазо, 5 по вул. Макаренко і Волховська 101-А, 101-Б по вул.. Алма-Атинська. Було прибране зайве листя та сміття. Наскільки довго парк залишиться чистим, тепер залежить від самих мешканців околці Дніпровського району.

13

Окрім парку, депутат перейнявся благоустроєм прибудинкової території будинку 43/57, який розташований на вул.. Алма-Атинська, біля якого посадили 40 дерев, сіяли траву, фарбували лавки відпочинку разом із спортивними елементами, встановлювали огорожу, щоб зупинити постійне паркування автівок на зеленій зоні. Отже, тепер новий дитячий майданчик, який був встановлений перед будинком декілька місяців тому за сприяння депутата, має й оновлену та прибрану територію з новими деревами.

14

Розпочати серію суботників з цього будинку Тесленко вирішив після того, як до його громадської приймальні, напередодні, звернулися мешканці згаданого будинку з проханням допомогти в благоустрої прибудинкової території. Суботники проходили спільно з ініціативними мешканцями та з працівниками та керівництвом ЖРЕО 415.

15

Також депутат повідомив що суботники ще будуть проводитись в мікрорайоні Стара Дарниця, де вже заплановано посадити близько 100 молодих дерев, встановити нові огорожі садових ділянок за якими доглядають мешканці та ін.

Я закликаю усіх небайдужих мешканців мікрорайонів ДВРЗ, Ліски та Старої Дарниці також взяти участь у весняних суботниках та спільними зусиллями озеленити та навести порядок в нашій місцевості – додав наприкінці Павло Тесленко.

16

17