Депутат Київради Павло Тесленко розпочав програму по оновленню поштових скриньок в мікрорайонах ДВРЗ та Стара Дарниця

151

Другий етап відновлення поштових скриньок в мікрорайонах ДВРЗ та Стара Дарниця планується бути вдвічі масштабнішим за минулий рік. Депутат Київради Павло Тесленко оновить новими поштовими скриньками 25 будинків в мікрорайонах ДВРЗ та Стара Дарниця (Дніпровський район).

Встановлюватимуться поштові вічка перш за все в будинках де сьогоднішні скриньки вичерпали свій ресурс, не працюють, знаходяться в занедбаному стані, розмальовані або згорілі. За інформацією ЖРЕО 414 та 415, в більшості цих будинків поштові скриньки не оновлювались понад 30-40 років.

Як розповідає Павло Тесленко — «В минулому році ми вже оновили понад 1700 поштових скриньок, за цьогорічною програмою оновлюватимемо вдвічі більше. При визначенні місць встановлення перш за все ми звертаємо увагу на звернення мешканців. Майже на кожній зустрічі з жителями постає питання о заміні застарілих поштових скриньок. Я вважаю абсолютно усі питання мешканців важливими, тому включаю їх в опрацювання без винятків. До речі, найближчі роботи з встановлення поштових скриньок ми плануємо вже у вересні»

«Я прошу пам’ятати земляків, що порядок в наших під’їздах, у тому числі і збереження нових поштових скриньок, залежить, саме від нашої цивільної свідомості» — додав Павло Петрович.

На прохання мешканців депутат надав список будинків де проходитиме першочергове оновлення поштових скриньок:

Мікрорайон ДВРЗ:

вулиця Алма-Атинська — 43/57, 109-а

вулиця Сергія Лазо — 5-а, 5-б

вулиця Рогозівська — 1, 3-а

вулиця Марганецька — 22, 24, 26

Мікрорайон Стара Дарниця:

вулиця Празька — 18, 23, 24, 25, 25/1, 26, 31, 32,

вулиця Двінська 1, 1-а, 3

вулиця Хорольська 10,

вулиця Гродненська 29,

вулиця Новаторів 2-а,

вулиця Харківське шосе 3,

пр.Бишевський 9,

вулиця Гашека 16