Депутат Київради Павло Тесленко: церковний дзвін очищує душу

6

Цієї суботи, 23 червня 2013р. депутат Київради Павло Тесленко привітав мешканців ДВРЗ та Старої Дарниці (Дніпровський район) з днем Святої Трійці.

Павло Тесленко:
Трійця — дуже красиве свято. Одне з найбільших християнських свят. Будинки і храми прикрашають гілками, травою, квітами. І це невипадково. Зелень, квіти символізують життя. Так ми виражаємо радість і вдячність Богові за те, що Він відродив нас через хрещення в нове життя.

В це свято, бажаю всім,  щоб благословення було запорукою міцного здоров’я, сімейного затишку, великої радості та душевного тепла, а церковний дзвін очистив душу і зцілив тіло.

Вранці, всі мешканці мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці квапилися в храм святого великомученика і цілителя Пантелеймона на святкову службу. Свято супроводжувало багатоголосся церковних дзвонів, подарованих Павлом Тесленко, мелодія яких розливалася довкола. Напротязі багатьох віків дзвони супроводжували своїм дзвоном життя народу. Церковний дзвін утішає людину, освячує повітря і спонукає до молитви, а ще, має цілющі властивості, бо зцілює душу і тіло.

День Святої Трійці — християнське свято, що відзначається на п’ятдесятий день після Пасхи (у 2013 році свято відбулося 23 червня). Саме тому в свята Трійці є і інша назва — П’ятидесятниця. Цей день ще спрадавна вважається днем народження Церкви Христа Рятівника, коли на учнів Ісуса Христа і апостолів разом з Божою Матір’ю зійшов Святий Дух у вигляді вогненних мов, давши їм силу і здібності для проповіді Христового учення для всіх народів. Учні Христові раптом заговорили на мовах іноземців, доносячи слова Божі до кожної людини. З цієї миті люди почали вірити і прославляти Бога, який єдиний по суті і трійковий в особах — Батька, і Сина, і Святого Духу — Святої Трійці.

380