Діти повинні жити в світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості

89

Незважаючи на  не простий час для України, люди все ж знаходять в собі сили відволіктись від буденного життя та поринути у світ минулого.

У вівторок, в парку на вулиці Гродненській пройшов флешмоб, на тему «Наш район — Европейський». Важливу психологічну  розрядку для мешканців мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця організував місцевий депутат Павло ТЕСЛЕНКО.

Перлиною події було створення спільного тематичного малюнку, який робили наймолодші відвідувачі парку. Кожен бажаючий малюк міг взяти приладдя для малювання у аніматора та приєднатись до колективного дійства.
Неофіційним гаслом флешмобу став напис, який був залишений кимось з малечі: «Будуймо Україну разом». Дуже приємно розуміти, що підростаюче покоління любить свою країну та знає — крім нас ніхто її не відбудує.

710 [1024x768]

Дружню атмосферу створив музичний колектив, який грав живу ретро — музику. До репертуару бенду входили виключно хіти, які кожен з нас знає, ще з дитинства. Нам вдалося поспілкуватися з відвідувачем цього заходу Ігорем Степанович, якому у цьому місяці виповнилось 63 роки:
«Я дуже радий, що тут звучить саме така музика, яка звучала ще на початку 80-х. Майже в усіх сучасних піснях відсутня душевність, яка була присутня у космпозиціях минулих літ».

709[1024x768]

В рамках цієї події було також вирішено таке наболіле мешканцям питання, як вивезення великої кількості накопиченого сміття, що знаходилось у парку тривалий час. Для подолання цієї проблеми депутат залучив представників КП «Київзеленбуд» та щоб вивезти сміття -організував трактор. На додачу в парку було наведено порядок та проведені відновлювальні роботи.

708 [1024x768]

Під час завершення флешмобу Павло Петрович подарував дітям — нову, додаткову пісочницю.

707 [1024x768]