Дніпровський район провів День фізкультурника спортивними змаганнями 

32

На стадіоні Алма-Атинська 60 пройшли змагання між школами Дніпровського району, серед яких школи мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця.

 

Всім відомо: здоров’я — найбільший скарб людини. А фізична культура допомагає нам зберегти цей скарб. Цей скарб з малечку навчилися цінити і школярі 6-7 класів, які змагалися за місце чемпіона з футболу, в свою чергу 4-ті класи змагалися хто кращій в легкоатлетичній естафеті. Беззаперечну перемогу в останньому отримали учні 11-ї школи (Алма-Атинська 113)

110

 

Підтримати школярів навідався депутат Київради Павло Тесленко, який як виявилось пізніше, привіз подарувати місцевій дитячо-юнацькій спортивній школі №21 канцелярські та побутові засоби, яких дуже не вистачало школі. Так депутат відреагував на звернення про допомогу від керівництва ДЮСШ №21 до депутатської приймальні Павла Тесленка.

111

 

Команда переможець в міських змаганнях, в літку наступного року поїде до табору «Артек» на всеукраїнські змагання Олімпійське «Лелеченя» До речі, в цьому році 11 школа вже завойовувала перемогу в міських змаганнях з легкої атлетики, та брала участь у національному фіналі всеукраїнського змагання Олімпійське «Лелеченя»

112

 

За результатами проведених змагань під час дня Фізкультурника в Дніпровському районі в яких брали участь усі навчальні заклади району, призові місця зайняли:

Змагання з футболу

1 місце НВК «Домінанта»,

2 місце – ЗОШ №11,

3місце ЗНЗ №246.

113