Фінансова допомога передана пораненим бійцям АТО в Дніпровському районі

45

Як повідомили у РДА Дніпровського району, ДП «Дарницький вагоноремонтний завод» надало фінансову допомогу у розмірі 165 577,81 грн працівникам підприємства, які беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України та пораненим бійцям АТО.

Також 8 грудня депутати Київради разом з волонтерами благодійних організацій (благодійного фонду «Дніпровська ініціатива» та благодійної організації «Міжнародний фонд «Волошка») відвідали міську клінічну лікарню № 11, яка знаходиться на території району ДВРЗ. Тут у спеціалізованому відділенні ветеранів війни проходять курс лікування та реабілітації українські військові, які постраждали в операціях у зоні АТО.

У День Збройних cил України громадськість району передала бійцям комплекти термостійкого одягу, ліки, пакунки провізії та інші необхідні речі.

Крім того, батьки, учні та вчителі СШ № 65 провели благодійну ярмарку «Допоможемо бійцям АТО», під час якої зібрали кошти у сумі 3702 грн. На зазначені кошти придбали продукти харчування, протизапальні засоби лікування та передали через волонтерів бійцям у зону проведення АТО.

Також учні, батьки та вчителі Технічного ліцею провели акцію «Зігріємо бійців своїм теплом» зі збору теплих речей. Було зібрано 202 пари шкарпеток, які передали бійцям.