Хай багато на світі доріг, та одна лиш до рідної школи

49

В п’ятницю, школа № 126, що на Празькій 14 відзначила радісне і знаменне свято у дружній родині середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, найкращий ювілей у житті навчального закладу — 50-річчя від дня заснування. З цієї нагоди в школі організували святковий концерт.

Привітати школу із світлим днем зібралися освітяни з усього Дніпровського району, директори шкіл № 11, 42, 103, 146, 148, 188, завідуючі дошкільних закладів № 675,  62, учні, батьки, депутати, громадські діячі та ветерани. Серед запрошених гостей колишній директор школи Антон Забродський (керував школою 36 років), начальник управління освіти Наталія Іваніна, голова районної ради ветеранів Галина Ремез, Народний депутат Олександр Супруненко та громадський діяч Павло Тесленко.

1036
Свої вітання також надіслали мер Києва Віталій Кличко та голова Дніпровської райдержадміністрації Ярослав Горбунов.

Олександр Супруненко та Павло Тесленко під час сердечного вітання керівництва школи, учнів і батьків — подарували школі сучасний телевізор, з яким школярі продовжать кращі традиції класичної освіти, використовуючи інноваційні підходи та технології.

1037
Свою славетну історію школа розпочала в 1964 році і завдяки натхненній праці директорів Бачинського Євгенія Леонідовича, Максименко Раїси Олександрівни, Заброцького Антона Адольфовича та діючого директора Гніденко Олени Адамівни, мудрих педагогів, сумлінних працівників минулого і сучасності в складний історичний період соціальних і політичних реформ не тільки вистояла, зберігши контингент учнів і вчителів, але й чітко визначила напрямки своєї роботи, узгоджуючи її із запитами суспільства, міста та Дніпровського району.

Окрасою свята стали музичні номери у виконанні студентів педагогічного коледжу кобзарського мистецтва села Стрітівки (ансамбль кобзарів «Барви України»), з яким школа підтримує тісні партнерські зв’язки, фольклорного ансамблю «Червона калина», випускників, учнів, вчителів.

Мудре слово, сказане директором школи Гніденко О.А. і головою батьківського комітету Демух Р.І., надало святу теплоти і затишку.

Найкращі традиції 126-ої  живуть і процвітають як в стінах рідної школи, так і мають чудове відлуння в багатьох куточках України і поза її межами. Успіхи випускників і досвід відданих педагогів уже 50 років є життєдайною силою для всіх, хто переступає поріг такої школи.

Але головними дійовими особами свята були все ж таки нинішні учні, які вітали всіх словом, і піснею, і танцем, і  запашним короваєм.

1038Несподівана родзинка чекала в кінці  зустрічі, коли з’явився  святковий іменинний торт, яким  поласували присутні учні школи.

Заключним акордом святкування стала пісня «Є на світі одна країна» у виконанні мами учениці 1-Б класу Рибальченко Людмили, показавши, що всі присутні єдині і в думці, і в слові, і в діях.