Інтерв’ю з Павлом Тесленко на тему: «Внесок ФАФК в розвиток американского футболу в Києві та Україні»

10

Павло Петровичу, Ви являєтесь віце-президентом ФАФУ та почесним президентом федерації американського футболу м. Києва, які цілі ставить перед собою новостворена федерація?

Федерація американського футболу м. Києва та області (ФАФК) була створена в 2012 році з метою розвитку, пропаганди й популяризації американського футболу в м. Києві та області, підвищення ролі фізичної культури і спорту українців, зміцнення позицій, підвищення престижу і представлення інтересів американського футболу, як виду спорту на міжнародній арені.

В яких змаганнях з американського футболу ФАФК вже брала участь?

За час існування, ФАФК взяла активну участь в організації та проведенні «Кубку України з американського футболу 2012», та «Чемпіонату України з американського футболу серед команд вищої ліги 2013». В найближчих планах ми проведемо Чемпіонат Києва 2013, та візьмемо участь в Супер Кубку 2013. Також планується провести фінальні зустрічі Чемпіонату України першої ліги 2013.

Павло Петровичу, як відбилась діяльність ФАФК на фінансовому стані гравців?

Нам вдалося зберегти кошти гравців на витратах за стадіон, кожна гра по 10 000 гривень, сьогодні тільки на цьому вже зекономлено 80 000 грн. За машину швидкої допомоги, охорону, та музичний супровід зекономлено в межах 10 000 грн. На маркетинг (флаєра, афіши, банери, бігборди) ФАФК витратив біля 30 000 грн. Це не згадуючи про купу інших менш значних витрат.

Такі економії стали вже систематичні, в результаті, ФАФК вдалося оптимізувати витрати та значно зменшити фінансові витрати гравців та київських клубів, зекономив тільки на проведенні матчів Кубку України 2012 та ЧУАФ 2013 в Києві понад 120 000 гривень.

Які Ваші плани та дії щодо розвитку американського футболу в Україні?

Ми вже підготували спонсорські пропозиції, презентації, змонтували відеоролик про американський футбол в Україні. Все це потрібно для залучення коштів на розвиток американського футболу. На даний час ми займаємось питанням присвоєння американському футболу статусу «національний» з подальшим вступом до Спортивного Комітету України.

На 2014 рік планується провести ігри першої ліги по американському флаг-футболу, безконтактної версії американського футболу для гравців з 8 до 16 років. Саме завдяки флаг-футболу ми отримаємо можливість навчати американському футболу молодші покоління. Тому, в наших планах організовувати тренування на базах ДЮСШ (дитячо-юнацькі спортивні школи).  Цей вид спорту стрімко розвивається, і ми, як федерація діємо саме для того, щоб допомогти йому в цьому.
410


411