Існування за межею бідності

11

Невеличка історія про людину, яка понад три роки існує без газу та рік без електрики. Мешканка селища ДВРЗ довгий час залишалась сам на сам зі своїми проблемами і навіть не здогадувалась що їй може хтось допомогти. Вона показала що існувати за межею бідності можливо, але хіба це життя?

Туриліна Алла Олександрівна, самотня мешканка одного з будиночків приватного сектору ДВРЗ, не маючи ніяких джерел фінансування, окрім мінімальної пенсії до тисячі гривень, зіткнулася зі справжніми випробуваннями. Перші затримки в оплаті за газове та електропостачання почали з’являтись ще в 2008, а згодом борги тільки накопичувались.

Після піврічної затримки в оплаті за енергоджерела Алла Олександрівна залишається без газу, а через 2 роки і без електрики. Щоб відключити газ, співробітники «Київгазу» без згоди боржниці вирили котлован за парканом будинки, за що по цей день намагаються стягнути додатково 4 000 гривень. Після довготривалих бійок з Київгазом через судові інстанції, наприкінці, апеляційний суд встановив що, газопостачання було відключено правомірно і своїм рішенням зобов’язав стягнути з Туриліної на користь Київгазу борг майже 2 000 грн. Але в рішенні нічого не йдеться про оплату за виритий котлован. Незважаючи на це, Київгазовці і досі намагаються здерти з бідної жінки ефемерні 4 тисячі. І навіть тепер, коли через пенсійні відрахування, Туриліна вже як місяць розрахувалась з Київгазом, їй досі його не включили, зсилаючись на надуманий борг, не підтверджений жодним документом. А ось з відомості про відрахування з пенсії, можна побачити що борг повністю виплачений.

126 129

Туриліна Алла Олександрівна, 64 роки

Ось подивіться на документи, я повністю розрахувалась за газ , а його досі не відновили, все здирають з мене за виритий котлован, на що я згоду не давала. А за електропостачання досі в боргах, хоча їхні послуги були просто жахливими, ось і моя скарга на кабельні мережі Дніпровського району(фото див. нижче).

Мені доводиться вдягати купу одягу щоб не змерзнути, навіть сплю одягнена. Подивіться що сталося з моїм будинком. Його власноруч будували мої батьки. Через відсутність опалення він увесь потріскався, протікає, навіть від батарей повідпадали шматки металу. Своїми діями «Київгаз» наніс мені збитки на суму понад 50 000 гривень!

Дякувати я згадала що мені одного разу допоміг наш депутат, підключив електрику. Але згодом мені її перерізали. Більше я не зверталась. Думала що ніхто не допоможе. І тепер, коли вже не стало сил боротись, я знову пішла до приймальні Тесленко. Щодо газу, Павло Петрович пообіцяв взяти це питання під особистий контроль, та одразу направив депутатський запит до «Київгазу» з вимогою терміново відновити газопостачання. Окрім цього запропонував найближчим часом погасити заборгованість та знову відновити електрику. Обіцянку депутат дотримав, борги мені погасили, на даний час в моєму помешканні відновили електропостачання. Я дуже вдячна йому за те, що мені не дали замерзнути та захистили від кривдників.

Приємно коли є небайдужі люди, які безкорисно допомагають боротися за справедливість. Адже я вважаю не справедливим залишати людину на самоті без засобів для існування. Тому, дуже вдячна Павлу Тесленку за підтримку та вирішення моїх проблем.

128