Кінематографісти можуть відмовитись знімати фільми в мікрорайоні ДВРЗ

3

Старовинна архітектура, охайні та зелені подвір’я, дружність на рівні рідства — все це, створює особливу картинку, яку так полюбляють знімати професійні кінематографісти України та Європи.

Останнім часом, яскраві подвір’я ДВРЗ та Старої Дарниці втрачають свою чарівність, а з цим почала зникати зацікавленість телевізійників.  Проблема виникла через відсутність родючого ґрунту. За даними «Національного університету біоресурсів та природокористування України» — ґрунт на прибудинковій території необхідно оновлювати кожні п’ять років.

Вирішенням питання стану ґрунту, як і обіцяв під час квітневих суботників по озелененню Дніпровського району, зайнявся місцевий депутат Павло ТЕСЛЕНКО. Для цього на ДВРЗ було завезено понад 35 тонн родючої землі та стільки ж на Стару Дарницю. Заразом політик вирішив і проблему з піском на дитячих майданчиках. Старий пісок був брудний, засмічений та становив пряму загрозу життю і здоров’ю дітей. Загалом на дитячих майданчиках було розміщено більше 50-ти тонн піску.

713

Своєю думкою, на цей рахунок, поділилися місцеві мешканці: «Ми намагалися вирішити проблему відсутності ґрунту власними силами, але як завжди не вистачало коштів, або робочих рук. Нарешті в нашому дворі ми зможемо створити гарну клумбу» — повідомив нам Федір Петрович. Як виявилося одна з мешканок ДВРЗ бере участь у конкурсі на найкращу прибудинкову територію. Розповідь садівниці нікого не залишила байдужим: « Я знаю Павла Петровича, як людину слова та діла, цей випадок не став винятком. Ця земля, яка завезена з його ініціативи, була конче мені необхідна, адже від цього залежало чи зможу я перемогти у конкурсі».