Київський мажор побив журналіста та його 60-річного батька

1064

Зустріч двох автомобілів у дворі київського будинку перетворилася на кримінал: мажор на «лендровері», розлютившись, що йому не уступили місце на парковці, побив 25-річного журналіста-фрілансера Олександра Кравченка та його 60-річного батька.

Подія відбулася біля 14:00 у четвер, 22 січня, у дворі будинку №40 по вул. Островського. Батько і син Олександр та Володимир Кравченки заїхали на парковку та хотіли вивантажити речі з авто. Однак це не сподобалося водію «лендровера», який перед тим заїхав у двір. Кравченко-старший спробував пояснити чолов’язі, що є і інший виїзд, яким той може скористатися. У відповідь водій почав нецензурно лаятись на адресу 60-річного чоловіка.

Кравченко-молодший зробив водію джипа зауваження. Тоді чоловік вийшов з авто і, зверхньо запитавши: «Ти подивись який я, а який ти?», вдарив Олександра кулаком в обличчя. Батько, який вже хотів дати проїзд «мажору», кинувся боронити сина і також отримав декілька ударів, від яких впав.

Мажор сів в авто, Олександр заблокував собою виїзд, хотів викликати міліцію. Водій джипа натиснув на педаль газу і провіз молоду людину на капоті біля п’ятдесяти метрів. Мешканці будинку, які стали очевидцями події, забрали Олександра та викликали «швидку». Було викликано і міліцію, але правоохоронці чомусь прибули на виклик лише через 4 години після події.

Як вияснив незалежний журналіст Роман Реведжук, «лендровер» належить такому собі Прасолу Олексію 1970 р. н. Журналісту також вдалося поспілкуватися з чоловіком, який був за кермом «лендровера», якого теж звуть Олексій, хоча назвати своє прізвище чоловік відмовився. Натомість водій «лендровера» заявив, що офіційно він безробітний, за фахом є майстром спорту міжнародного класу з боротьби та тренує дітей у спортклубі «Динамо».

Таким чином, чи є заводій бійки і власник автівки Олексій Прасол однією і тією ж особою, поки що не ясно. Також не ясно, чи є збігом обставин те, що власник «лендровера» носить те ж саме прізвище, що і декілька співробітників прокуратури м. Києва, та чи не пов’язане з цим незрозуміле зволікання міліції, яка не виїжджала на місце події протягом чотирьох годин.

Крім того, як повідомив Роман Реведжук, у «лендровері» під час події була дівчина на ім’я Катерина Тарасенко, яка мешкає у тому ж домі, що і Кравченки. «За словами диспетчера будинку, приходила якась дівчина, говорила буцімто вона з міліції, просила показати відеозапис з камер. З опису диспетчера, дівчина дуже схожа на ту, що була в джипі», — написав Реведжук на своїй сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/roman.revedzhuk/posts/866708453380254).

На місце події також приїхав старший син Володимира Кравченка, Сергій, боєць протитанкового дивізіону 26-ї артбригади, який зараз перебуває на реабілітаційному лікуванні  після поранення, отриманого при виконанні службових обов’язків. Але мажор на той момент уже поїхав геть.

На даний момент Олександра Кравченка госпіталізовано з забоями середньої тяжкості (закрита черепно-мозкова травма та зламаний ніс). Його батько, пенсіонер Володимир Кравченко після удару скаржиться, що втратив слух на те вухо, в яке отримав удар.

Наразі з приводу побиття Солом’янським райвідділом міліції відкриті кримінальні впровадження за №2960 та №2924. Сподіваємося, що попри незрозуміле зволікання, яке завадило правоохоронцям вчасно прибути на місце події та оборонити людей від очманілого «майстера спорту з боротьби», міліція все ж таки сумлінно виконає свій обов’язок і покладе край розгулу вуличних хамів, які у тилу б’ють мирних громадян в той час, коли країна вимушена віддавати своїх кращих людей, щоб захиститися від зовнішньої агресії.

16Машина

10403368_665658290181629_1980650115192368426_n