Київському Центру культури та мистецтв 60 років

21

В Центрі культури та мистецтв Дніпровського району Києва відбувся святковий концерт присвячений 60річчю центру. Концерт пройшов за участю усіх 12 творчих колективів будинку культури.

Кожен з колективів виступав з унікальною тематичною програмою. Наприклад колектив ArtMix, під керівництвом директора центру Яковчук Світлани Миколаївни представила власноруч виготовлену колекцію тунік в стилі «Батік», на тему «Створення світу».

Будівля Центру культури — колишній Палац культури Дарницького вагоноремонтного заводу (ДВРЗ) — була урочисто відкрита в березні 1954 року Семеном Михайловичем Будьонним.

Опис сучасника, архітектора Лєбедєва: «Всього двоповерховий будинок налічує понад 50 приміщень. Головні приміщення — це зал для глядачів на 720 місць, лекційний зал на 140 місць і спортзал. У будинку розміщені також бібліотека, кімнати для гуртків, кабінет громадських організацій, буфет і різні підсобні приміщення.»

Під час заходу теплі привітання висловили начальник управління культури Дніпровського району Шуригайло Оксана Іванівна та депутат Київради ТЕСЛЕНКО Павло Петрович.
До 60-річчя Центру культури, депутат подарував 12 сітілайтів, кожен з яких зображує відповідний творчий колектив. Сітілайти  стали сучасною прикрасою фойє центру.
Організував святковий концерт – Центр культури та мистецтв Дніпровського району.

799

800 Павло Тесленко 802 803

804