Маленький киянин, який провалився в окріп на ДВРЗ, зможе ходити

3

8-річного Андрія Захарченка, який більше місяця тому провалився в яму з окропом на вулиці Алма-Атинській, 89 (ДВРЗ), вже виписали з лікарні. Дитині належить лікування в реабілітаційному центрі, де йому будуть розробляти суглоби ніг, які він обпік, передає «КП».

Нагадаємо, причиною НП став порив труби з гарячою водою, яка підмила грунт. Провалившись, Андрій не розгубився. Перемагаючи сильний біль, сам вибрався з ями і пробіг 400 метрів до лікарні, де його мама працює медсестрою. Це і врятувало хлопчика.
Найважчий час для сім`ї Захарченко вже позаду. Лікарі опікового центру зробили Андрію чотири операції і днями дозволили ходити.
«Спочатку син пересувався з великими труднощами, зараз набагато краще, хоча праву ногу все ще тягне, — каже мама хлопчика Оксана. — Вчора Андрій перший раз пішов до школи, звідки зателефонував мені і радісно повідомив, що з усіх предметів отримав 11 балів. Сьогодні чоловік відвезе сина в санаторій в місто Немирів (Вінницька обл.), де він буде проходити курс реабілітації».
Пережиті пригоди не пройшли для Андрійка даремно.
«Син став нервовим, дратівливим. Переживає, що шрами на нозі залишаться на все життя, — говорить мама хлопчика. — Також болить права нога, яка сильно постраждала від опіків. Він кульгає».
Батьки говорять, що судитися ні з ким не планують.
«Грошей витратимо багато, а результату не буде ніякого, — каже Оксана Захарченко. Компанія ПАТ «Київенерго», яка обслуговує тепломережі, оплатила родині Захарченко лікування. Андрію все ще потрібна допомога на придбання дорогих ліків».
У міліції Дніпровського району розповіли, що порушили кримінальну справу за статтею «Службова недбалість». Винним загрожує до трьох років в`язниці. Правда, винних в аварії ще не встановили.
Фото: «КП».