Мешканці ДВРЗ домоглись капітального асфальтування доріг на вулицях Новоросійська та Машиністівська

11

В минулу середу, 17 липня в рамках відкриття чергового дитячого майданчика, який встановлено навпроти будинку Алма-Атинська 34, відбулась зустріч депутата Київради Павла Тесленка з мешканцями будинку.
Дитячий майданчик депутат встановив на численні прохання молодих родин яким ніде було бавитись з малечею. Під час зустрічі мешканці поінформували Павла Петровича про: проблеми з прибудинковим освітленням, з шумом із «залізничної сортувальної гірки», відсутністю лав відпочинку та нагадали про зруйновану дорогу на вул. Машиністівська.

Павло Тесленко:

«Вам буде приємно дізнатись, що на минулому тижні в мене якраз відбулась нарада з директором департаменту фінансів Володимиром Михайловичем Репіком, щодо капітального ремонту дороги на вулицях Новоросійська та Машиністівська, яка проходить поряд з вашим будинком. Завдяки небайдужості жителів, які інформували мою приймальню (вул. Алма-Атинська 103/1) про проблеми з дорогою, мені вдалося донести до Володимира Михайловича суть проблеми та необхідність фінансування цього проекту. Незважаючи на дефіцит бюджету в цьому місяці буде перераховано 600 000 гривень до Дніпровської райадміністрації на реалізацію проекту «капітальний ремонт дороги на вулицях Новоросійська та Машиністівська». Це спільна наша з вами перемога.

На завершення хочу додатищо, я звертаю увагу на тутешні проблеми не лише як депутат, а й як корінний мешканець нашого рідного ДВРЗ . Ми разом з командою беремо в опрацювання підняті вами сьогодні проблемні питання та відзвітуємо про пророблену роботу перед вами на наступній зустрічі. Вже на наступному тижні почнемо з обстеження підвальних приміщень вашого будинку на наявність течій та поступово будемо вирішувати і інші питання».

Наприкінці зустрічі жителі подякували Павлу Тесленку за встановлений новий дитячий майданчик та поштові скриньки.

419