Молодіжна рада формується в Дніпровському районі при РДА

4

Згідно Розпорядження Дніпровської в м.Києві райдержадміністрації від 16.01.2014 року при РДА створюється Молодіжна рада. Вона буде консультативно-дорадчим органом з питань формування та реалізації державної молодіжної політики в Дніпровському районі м.Києва.

Серед завдань новоствореного органу: сприяння розвитку учнівського та студентського самоврядування; участь у розробці заходів культурно-просвітницького, виховного та економічного характеру; залучення молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя Дніпровського району міста Києва; забезпечення врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання рішень голови Дніпровської РДА в сфері молодіжної політики.

Строк повноважень Молодіжної ради становитиме 2 роки, а персональний склад буде сформовано відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної держадміністрації з урахуванням пропозицій громадських організацій і органів учнівського та студентського самоврядування.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської РДА знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Краківська, 20. Телефони: (044)292-4834, 292-3564, 559-6954. Адреса електронної пошти:dvssm@ukr.net.


За матеріалами: сайту Ліски