На ДВРЗ пройшли одразу два матчі чемпіонату України з американського футболу

4

29 червня на стадіоні «Локомотив»(ДВРЗ) пройшло одразу два київські дербі другого туру чемпіонату України з американського футболу між командами «Слов’яни»(Київ) — «Бульдоги»(Київ) та «Bandits»(Київ) – «Вітязі»(Київ).
У першому матчі між «Слов’янами» та «Бульдогами» верх взяв досвід над молодістю . Перша половина матчу була цілком за «Slavs» рахунок на табло, під час перерви зупинився на позначці 28:0.
У другій половині «Бульдоги» зібралися та дали відсіч нападу «Слов’ян» тому 3 чверть закінчилася з рахунком 35:0. Остання чверть буда цілком за старожилами чемпіонату. Вони повністю диктували умови гри «Бульдогам», результатом цього став фінальний рахунок 64:0 на користь «Слов’ян».
Другим відбувся матч між «Bandits» та «Вітязями». Для останніх гра була дебютною тому їм потрібно було достойно вистояти проти минулорічних чемпіонів та володарів кубку України.
Право першої атаки отримали «Вітязі», але вони зіткнулися з «кам’яним» захистом «Бандитів», тому атака ніяких результатів не принесла, право атакувати перейшло до чемпіонів. В свою чергу напад, без особливих труднощів, реалізував перший драйв та отримав перші 6 очок. Наперерву команди пішли з рахунком 21:0.
Під час перерви, вболівальників розважали новою танцювальною програмою група підтримки «Bandits».
Після перерви «Bandits» не віддали жодного ярду поля тримаючи напад «Вітязів» в декількох метрах від власної заліковки. Завдяки блискучій грі нападу фінальний рахунок склав 54:0 на користь «Bandits».
На матчах був присутній лідер громади ДВРЗ та Старої Дарниці, президент федерації американського футболу України — ТЕСЛЕНКО Павло, який дав оцінку якості проведення матчів:    « З кожним днем популярність американського футболу в України росте, це ми можемо бачити з кількості команд, які беруть участь у чемпіонаті, з кількості вболівальників, які присутні в цей час на стадіоні. Кожна з команд показала гарний рівень підготовки та майстерності. На мою думку цей розіграш чемпіонату України є одним з найкраще підготованих та продуманих.»855858859860861

автор: Олександр Яблочніков