На ДВРЗ пройшов День здоров’я 

7

«День здоров’я»  проходив 8 червня 2013 року, з 11.00 до 15.00, біля Центру культури та мистецтв Дніпровського району (вул. Алма-Атинська, 109).

Під час заходу фахівці демонстрували мешканцям оздоровчі методи та технології, залучали їх до оздоровчої фізичної активності, інформували про конкретні можливості формування здорового способу життя. За час проведення заходу до спеціалістів звернулось понад 500 жителів ДВРЗ та Старої Дарниці.

Кожен з учасників Дня здоров’я міг безкоштовно провести наступні профілактично-оздоровчі послуги:

Оцінка стану опорно-рухового апарату (особливо хребта) та навчання вправам ЛФК для зменшення проявів остеохондрозу і інших хвороб;

  1. Дегустація фіто чаїв;
  2. Огляд відкритих ділянок тіла на предмет новоутворень шкіри;
  3. Визначення рівня глюкози в крові з допомогою глюкометра;
  4. Навчання самостійному контролю артеріального тиску в домашніх умовах;
  5. Визначення складу тіла — проценту жирової й м’язевої тканин;
  6. Навчання вправам для зміцнення м’язів тулуба;
  7. Ознайомлення з методом масажу внутрішніх органів.

Метою проведення заходу було привернення уваги максимальної кількості людей до здорового способу життя, оздоровчих методів та технологій, профілактики хронічних захворювань, оздоровчої фізичної активності дял інвалідів.

«У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я — решта все, додасться». І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я — це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на якнайдовше. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя. Саме тому і проводяться подібні заходи, щоб якнайбільше людей залучити до здорового способу життя та допомогти якнайдовше зберегти цей цінний скарб – здоров’я.» — розповів депутат Київради Павло Тесленко.

Організаторами виступили – управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, Центр здоров’я Дніпровського району та громадська організація «Добробут та Безпека».

Захід проходив за сприянням депутата Київради Павла Тесленка.
351352

353354