На ДВРЗ театр «Дзеркало» проведе благодійну виставу для воїнів АТО

61
10 лютого о 16.00 ТЕАТР УКРАЇНСЬКОЇ ТРАДИЦІЇ «ДЗЕРКАЛО» та КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ» спільно з управлінням культури Дніпровського району ПРОВОДИТЬ БЛАГОДІЙНУ ВИСТАВУ «СОН КОБЗАРЯ» в клінічній лікарні №11 вул. Рогозівська,6 Для Воїнів АТО котрі лікуються у цьому лікувальному закладі.

ВИСТАВА  „ Сон Кобзаря” за   творами Т.Г.Шевченка,  присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Ми ще іще раз вертаємося  до Шевченка. Тепер це «Сон». Який месідж цієї поеми вимушує нас читати його наново через півтори сотні років. Воля! це те гасло яке передав нам Кобзар є найціннішим скарбом для людини ХХІ сторічча.

Прагнення волі збирало українців під прапори Хмельницького і Виговського, Мазепи і Коновальця. Врешті спрага по Волі зібрала Майдан в Україні, з`явилися нові герої Крут — Небесна Сотня. Шевченко є духовним гетьманом Майдана і його «дума, його пісня не вмре не загине». І тому ми мусимо перечитувати «Кобзаря», читати його наново, новими вольними очима, новими вольними вустами.

Таким чином театр «Дзеркало» прочитує «Сон» Тараса Шевченка твір, за який сам Кобзар заплатив десятою роками неволі, а це значить  життям.

Актори театру «Дзеркало» на чолі з постановником вистави Дмитром Сторчоусом віддають на сцені краплини свого життя в скарбничку Української Свободи.

Тривалість вистави — 50 хвилин.

Колектив театру присвячує виставу Героям Небесної Сотні та Воїнам АТО