На ДВРЗ відбулося відкриття нового дитячого майданчика

24

12 червня депутат Київради Павло Тесленко презентував новий дитячий майданчик. Знаходиться він по вул. Алма-Атинській 107/2.

Гойдалки, пісочниці та різноманітні ігрові комплекси порадують дітей своєю красою та полегшать день батькам, які можуть придивитися за своїми маленькими зі зручної лавки, яка знаходиться безпосередньо на території майданчика.

Павло Тесленко: Діти наше майбутнє! В дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій, саме на дітей ми покладаємо надії. Адже ця маленька людина – це продовження своїх батьків, це набір генів, звичок, виховання. Діти не лише зміцнюють сім’ю, а й продовжують її на багато поколінь вперед. Саме тому, пріоритетом моєї діяльності це опіка про дітей та розвиток здорового способу життя. Організація спортивних змагань, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, заповнення шкіл та дитячих садків сучасним спортивним інвентарем — все це справді заохочує молодь займатися самовдосконаленням та дає можливість розвиватись маленьким діткам.

378

379