На Оболонській набережній пройшов сімейно-спортивний фестиваль 

18

На початку вересня за підтримки депутата Київради Павла Тесленка, Федерація американського футболу спільно з KyivFamilyFest та ГО «Добробут та Безпека» організували Сімейно-спортивний фестиваль, який проходив на Оболонській набережній, 30, 31 серпня та 1 вересня.

Американський футбол, показові виступи скейтерів та ролерів, танцювальний фрі-стайл, тренування з Айкідо, позакласні зайняття для дітей, малювання, орігамі та безліч інших розваг для всієї сімі’ї. Форматом минувшого фестивалю беззаперечно був спорт та здоровий спосіб життя.


480

Павло Тесленко:

«Кожен відвідувач відчув на собі гармонію свята та спортивно-розважаючу атмосферу: Ми провели цей фестиваль щоб ще раз нагадати киянам і гостям столиці про важливість сімейно-спортивного відпочинку та ведення здорового способу життя. Це вже другий проект такого напрямку який ми проводимо спільно з KievFamilyFest та Громадською організацією «Добробут та Безпека».
Фестивалі сімейно-спортивного напрямку мають суттєвий вплив на розвиток молоді та дітей в країні.
З організацією фестивалю нам суттєво допомогла співпраця з адміністрацією Києва. Голова КМДА Олександр Попов та начальник управління сім’ї, молоді та спорту Вадим Костюченко повністю підтримали ідею заходу та надали відповідне розпорядження на проведення фестивалю» — розповів Павло Петрович.


486Гравці Американського футболу з мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця (Дніпровський район) — захопили увагу майже всіх відвідувачів фестивалю. Ця унікальна, динамічна гра змусила прийняти цілковито спортивну атмосферу на фестивалі: атмосферу командного духу та натхнення до здорового способу життя. Кожен бажаючий зміг побувати у формі футболіста з американського футболу та зіграти з професійними гравцями.

485Високий скеледром можна було роздивитися здалеку — велетенських розмірів споруда красувалася в центрі фестивалю. Бажаючих залізти по вертикальній стіні, брала у полон немала доза адреналіну.
482Любителі скейтів відзначилися своєю вправністю демонструвати професійні трюки. Вправні рухи аматорів-підлітків змусили звернути увагу багатьох відвідувачів.

Незважаючи на рясний дощ та холодне повітря, погодні умови не змогли змусити киян сидіти дома.

481483

484