На Старій Дарниці відкрили прийом одягу для безпритульних

11

З 1 березня 2013 року кожний киянин має можливість передати непотрібну деталь гардеробу в спеціальний прийомний пункт – банк гуманітарного одягу. До тих, хто не може відвезти одяг особисто, виїжджатиме спеціальний автомобіль.

Про відкриття нового філіалу для прийому одягу на Старій Дарниці повідомив президент благодійного фонду «Соціальне партнерство» Артем Макеєв: «Кожний із нас може стати благодійником і допомагати людям, які цього потребують. Для цього зовсім не обов’язково давати гроші. У багатьох є маса речей, які нам непотрібні. Наші шафи заповнені одягом, який ми давно не носимо, і навряд чи носитимемо. Вже зараз фонд починає формувати запас теплого одягу на наступну зиму. Тому закликаємо приєднуватись до програми «Кияни для киян», адже можливо саме від вашої допомоги може залежати життя людей»209

Збір одягу проводиться на базі БЦ «Стефанія», який знаходиться за адресою: місто Київ, провулок М.
Лобачевського, 8-А. Також діють телефонні лінії +38(044)591-54-44, (093)142-84-57, по яких можна отримати необхідну інформацію — як саме здати речі, або навпаки повідомити про потребу в одязі.