На Старій Дарниці відновили забуті програми з асфальтування!

10

На протязі минулого року, бригада працівників розпочала ремонті роботи з асфальтування на Старій Дарниці. Фінансування було припинено а з ним і припинився ремонт доріг. Частина дворів залишилась без повноцінного асфальтування. Мешканці почали звертатись з проханням відремонтувати дорогу яка веде до їх будинків.

Надією на нові дороги влада підпитувала людей ще з кінця серпня 2011 року. Багаточисленні спроби відремонтувати не придатні для використання доріжки з дорогами зникали, так як і виділення фінансування на ремонт асфальтних доріг.

Проблема заклечається в тому, що в дворах з поганим асфальтним покриттям бригадою працівників були розпочаті ремонтні роботи, які через припинене фінансування не були завершені. Старе асфальтне покриття зрізали, деінде засипали дорогу щебенем, на цьому роботи завершились. Стан асфальтного покриття був жахливим, під час дощів важко пройти по камінням до під’їзду. Не кажучи про відразливий вигляд доріг.

З цією проблемою, небайдужі мешканці Старої Дарниці звернулись до депутата КиїврадиПавла Тесленка з проханням вжити заходів стосовно відновлення доріг біля будинків.

Депутат для вирішення проблеми прибудинкового асфальтування на Старій Дарниці виступив на сесії Київради. Та надав необхідні матеріали голові КМДА О.Попову під час останньої зустрічі.

Результатом дій Павла Тесленка, стало довгоочікуване продовження фінансування незавершеної програми, з відновлення прибудинкових доріг за такими адресами:

Алма-Атинська, 4

Двінська, 4

Празька, 29, 31

Лобачевського, 2

Харківське шосе, 11/2;13; 16

Воз’єднання, 2/1

Гагаріна, 3; 5/2

Вже було відремонтовано:

Алма-Атинська 4,

Двінська 4,

Хорольська 8/4,

46

На даний час тривають роботи біля 31-го будинку по вулиці Празькій (фото сверху)

Закінчення робіт планується в першкому кварталі наступного року.