На Старій Дарниці зловмисники тримали у заручниках малолітніх дітей

1

Троє чоловіків прибігли до насильницьких методів, щоб заволодіти квартирою.

Інцидент стався на вулиці Азербайджанській. Група людей, які представляли інтереси нових власників помешкання, вдерлися до квартири, виштовхали попередніх жильців за двері, змінили замки та залишили при цьому у квартирі двох 4-річних дітей.

— Незаконне позбавлення дітей волі – це тяжкий злочин. Ніхто не має права самовільно утримувати малолітніх дітей, доводячи їх до істерики і паніки, – прокоментував ситуацію прокурор міста Анатолій Мельник. – Ці люди понесуть максимальне покарання за такі злочинні дії.

За повідомленням прокуратури, нові власники вимагали від батьків зібрати речі і виселитися, мовляв, інакше діти не зможуть покинути квартиру. Протистояння тривало до 8-ї години вечора, поки чоловіків не забрала міліція.

Також у прес-службі пояснили, що власниця квартири уклала кредитний договір з ТОВ «Фінансова компанія «Народна позика»», а під заставу надала свою 4-кімнатну квартиру. Але впродовж трьох останніх місяців вона не здійснювала платежі за кредитом, тож фінансова установа у жовтні продала квартиру, не врахувавши те, що в ній проживають малолітні діти.

В інтересах дітей прокуратура звернулась із позовом до суду про визнання недійсним цього договору купівлі-продажу квартири.

Представник прокуратури візьме участь і в засіданні Дніпровського райсуду, де розглядатиметься цивільний позов нових власників про виселення сім’ї разом із дітьми з квартири. Крім того, органами прокуратури було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі малолітнього) і ст. 356 КК України (самоправство). За незаконне позбавлення волі малолітнього передбачено покарання до 5 років позбавлення волі.