В 2015 році планується завершення реконструкції з прибудовою до СЗШ № 103

12

В житті маленьких мешканців ДВРЗ панує злагода та радість: 10 липня відкрився ще один дитячий майданчик по вул.. Алма-Атинській, напроти будинку 36а. Гірки, гойдалки, турніки, драбинки – усім цим порадував маленьких мешканців Павло Тесленко.

На відкритті майданчика зібрались мешканці з усіх прилеглих до майданчика будинків (Алма-Атинська 34, 36, 36а, Машиністівська 4, 6)      Павло Петрович розповів жителям про заплановані проекти Київради, які мають відношення до свого рідного мікрорайону: реконструкція 103-ї школи з прибудовою, відновлення доріг мікрорайону та будівництво додаткового виїзду з ДВРЗ:

Павло Тесленко:

«На сьогоднішній день територія нашого мікрорайону з’єднана зі Старою Дарницею та усім Києвом лише однією вулицею, вузький аварійно-небезпечний шляхопровід давно не справляється з навантаженням. Я із Олександром Павловичем Поповим особисто виїжджали безпосередньо до місць кризових ситуацій нашого мікрорайону  та ознайомлював його з місцевими проблемами.

Стосовно 103-ї школи: з 1-го по 3-ій класи зараз займають приміщення дитячих садків, що обумовлено нестачею класних кабінетів. Звідси і проблема з нестачею місць в дитсадках. Для вирішення проблеми, на проектні роботи в цьому році нам вдалося закласти до бюджету 3 000 000 гривень. Після завершення робіт, абсолютно усі учні зможуть розміститися по учбовим класам і не займати місця дошкільнят. Орієнтовно завершення будівництва планується на 2015 рік».

Не залишилися в стороні і мешканці будинку № 36а по вул. Алма-Атинській: наприкінці зустрічі жителі запросили Павла Петровича до свого будинку (колишнього гуртожитку) ознайомитися з деякими негараздами: старі плити, пробита підлога, довоєнні зручності. Після огляду будинку, Павло Тесленко разом з мешканцями домовились спільно вирішувати проблеми накопичені за десятки років.

413