Новий музичний зал для малечі 703 садочка 

17

Дитячий садочок, який знаходиться за адресою вул. Рогозівська 10 а, нещодавно похизувався новим музичним залом. Про, що розповідає завідуюча дитячого садочка Рибка Катерина Андріївна

61

1 вересня наш дитсадок зустрічав вже з новим музичним за

лом. Новий, затишний, тепер приємно дивитися, дітки дуже задоволені. Нові шпалери підбирали спеціально щоб заспокоювали, також полакували підлогу, пофарбували стелю та гімнастичну стінку. Я дуже ціню людей які допомагають навчальним закладам, адже саме з освіти наших меншеньких і починається їхнє свідоме життя.

Це вже не перший раз коли Павло Тесленкотурбується про наш дитсадок, на початку року ми отримували від нього такі дарунки як новенькі ліжечка, м’які іграшки, Тесленко потурбувався навіть про нову постільну білизну. Батьки справді вдячні депутату за проявлену турботу.


703 садок використовує сучасну базову програму «ЯуСвіті», приймає діток вже з двох років та навіть має логопедичні групи.

62

«Я у Світі» — третя складова комплекту нормативних документів та науково-методичних матеріалів, пов′язаних з модернізацією змісту дошкільної освіти в Україні та гуманізацією її цілей і завдань.

«ЯуСвіті» є першою державною програмою нового типу, в якій відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років життя, зокрема до його інваріантної частини, уніфіковано вимоги до розвиненості, вихованості й навченості дитини раннього та дошкільного віку. Базова програма є програмою розвитку дитини-дошкільника і реалізує особистісно орієнтовану модель дошкільної освіти, заявлену Базовим компонентом. До складу колективу авторів Програми увійшли відомі в Україні психологи та педагоги.