Новорічна казка для діток в ДНЗ №700 Дніпровського району

164

25 грудня 2014 року  в  ДНЗ №700 відбулось свято присвячене зустрічі Нового року для діток перших класів.

На початку казки, учнів розважали казкові персонажі мультфільму «Крокодил Гєна та Чебурашка», які були вдягнені у костюми героїв. Разом з ведучими дітки розповідали вірші, співали, танцювали та відгадували загадки.

 А старуха Шапокляк, була як завжди у своєму репертуарі: зі своєю крискою хотіла зіпсувати новорічну ялинку та святковий настрій. Перевдягнувшись в костюм Снігуроньки, Шапокляк намагалась переконати діток, що саме вона є онучкою Діда Мороза,  але Дід Мороз звичайно це не дозволив, перевіривши її на знання віршів, загадок та пісень, довівши, що так як Снігуронька співати і танцювати старушка не може.

На поміч Діду Морозу поспішав із мультляндії і ніндзя-черепашка Рафаель, який навчив присутніх сучасних ритмічних танців та допоміг Діду Морозу зі Снігуронькою під веселу музику вручити солодкі подарунки.

Для дідуся дітки підготували новорічні вірші та пісні. Програма була цікавою,  сучасною, веселою, дозволила діткам поринути у казковий світ  і повірити в дива, показати себе та навчитись новому.

 179