Озеро «Лісове» визнано умовно придатним для купання

10

 Комунальне підприємство «Плесо» вчора опублікувало перелік пляжів м.Києва, на яких дозволено відпочинок з купанням в літньому оздоровчому сезоні 2013 року (11 пляжів), дозволено за умови виконання комплексу заходів із благоустрою та облаштування (14), та перелік водних об’єктів, які не рекомендовані для купання в літньому оздоровчому сезоні 2013 року (50 об’єктів). Останні можуть використовуватись виключно для відпочинку біля води (без купання).

Із пляжів та водних об’єктів Дніпровського району до першого списку потрапило 4 — це озеро Тельбин та 3 пляжі на річці Дніпро. У другому списку (умовно придатних для купання) — 5 об’єктів Дніпровського району, серед яких і озеро Лісове (ДВРЗ). У третьому — 6 об’єктів, купання на яких не рекомендовано з наступних причин: «Не відповідає санітарним нормам, зона промислового підприємства», «Не відповідає санітарним нормам», або «Відкритий зливостік».
Відкриття пляжного сезону 2013 року перенесено на кінець травня у зв’язку з підвищенням рівня води у міських водоймах. Це вже друге перенесення — спочатку відкриття сезону планувалось на 15 травня, а згодом — на 25 травня 2013 року.
До речі, газета «Комсомольская правда в Украине» спільно з рятувальниками склала сумний рейтинг водоймищ, на яких частіше всього тонуть відпочиваючі, та причини, з яких відбуваються трагедії. Озеро «Лісове» займає в цьому списку передостаннє, сьоме місце. Причину наведено наступну: «Подводные водоросли, купальщик может запутаться, особенно если нетрезв».


За матеріалами: сайту Ліски