Співпраця РДА та ОСНів сприятиме плідній діяльності на користь жителів району

1

Із нагоди Дня місцевого самоврядування голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації,  голова Дніпровської районної у м. Києві організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Сергій Кравченко зустрівся з керівниками органів самоорганізації населення нашого району.

В урочистій обстановці Сергій Олексійович привітав їх зі святом та вручив спеціальні вітальні листи. Участь у заході взяв заступник голови Дніпровській районній в місті Києві державної адміністрації, перший заступник голови Дніпровської районної у м. Києві організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Анатолій Павленко, який повідомив присутнім про те, що положення про Раду сприяння діяльності органів самоорганізації населення Дніпровського району столиці (після обговорень та уточнень) готове для підписання. І очільник району поставив свій підпис під цим документом.

Ця подія стала своєрідним стартом нового формату відносин між районною владою та представниками місцевого самоврядування. Коментуючи її Сергій Олексійович зазначив, що відтепер співпраця між представниками ОСНів та районної влади будуть ефективнішою, а отже від цього неодмінно покращиться стан справ в усіх сферах розвитку нашого району і що це піде на користь дніпровчанам. Очільник району закликав керівників органів самоорганізації населення до того, аби їхні комітети сміливіше брали на себе частину відповідальності за стан справ, тоді буде справжній розвиток самоврядування. Адже в Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, в завданнях та дорученнях Президента України він визначений як пріоритетний напрям державної політики, – підкреслив Сергій Кравченко.

Він розповів і про плани на рік прийдешній. Зокрема й про те, що планується завершити будівництво школи №128 на вулиці Раїси Окіпної – чи не єдиної нової школи в столиці. Поліпшуватиметься ситуація з підлітковимиклубами, де було чимало проблем, а серед змін житлово-комунальному секторі розповів, зокрема, про об’єднання деяких ЖРЕО тощо.

Голови та заступники голів комітетів мікрорайону «Русанівка» (Олександр Чунаєв), «Березняки-Тельбін» (Валерій Гуманенко), «Дніпровець» (В’ячеслав Себба), будинкових комітетів «вулиця Сулеймана Стальського, 26» (Сергій Тайокін), «Бульвар Праці, 5» (Валентина Корабельська) висловили своє задоволення, що відтепер існуватиме Рада сприяння діяльності ОСНів. Адже, за їхніми словами, буде значно простіше й ефективніше вирішувати нагальні питання життєдіяльності дніпровчан. Ще чимало цікавого щодо форм співпраці, інформування населення про діяльність та інші було обговорено під час цієї урочистої зустрічі. Відтепер протягом двох тижнів ОСНівці мають делегувати до новоствореного органу по одному своєму представнику.