«Свято краси, грації та здоров’я на ДВРЗ»

43

17 травня в школі № 11 пройшло «Свято краси, грації та здоров’я» в якому взяли участь представники абсолютно всіх класів. Ведучою свята виступила директор школи, Садовська Оксана Ігорівна, журі складалось з: бібліотекаря та вчителя англійської мови.

Першим виступив клас 8-А з енергійним танцем під назвою «Ковбої». Серед показових виступів глядачі могли подивитися танок «Капітошка», танець «Телепузики», репродукцію всесвітнього відомого танцю «GangamStyle», а також захопитися яскравим хіп-хопом. Останнім виступив клас 3-Б з українським танцем в національних костюмах. Завершили свято колектив Лауреатів Дніпровського районного конкурсу глядацьких симпатій з 11 та 10 класів, які отримали приз від переможців випускників з бальним танцем під назвою «Київський вальс» та команда учасників відкриття з американського футболу «Черлідерш».

За активну участь у конкурсі учасники отримали грамоти та заохочувальні призи.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце — 5-А, який продемонстрував елементи фізичної підготовки, шпагат і місток в формі спецназівців та 1-В, який пригостив членів журі гарячим шоколадом в образах барменів;

2 місце – 4-Б, 3-Б, 6-А та 9 класи;

3 місце – 5-Б та 4-А класи.
305306