Тесленко Павло привітав школярів ДВРЗ та Старої Дарниці з Днем знань

29

Урочисті святкування 1 вересня та початку нового навчального року відбулися у понеділок в усіх Київських школах. У цей святковий день Депутат КиїврадиVI скликання Тесленко Павло привітав школярів шкіл № 11, 31, 42, 103 та 126  (Дніпровський район)з днем знань, а педагогів з початком навчального року. 

З нагоди першого вересня, навчальні заклади Тесленко вітав подарунками.Оскільки в 11-й школі цьогоріч збільшилась кількість першокласників, Павло Петрович подарував комплект меблів для молодших класів, 40 парт та 80 стільців. Щоб забезпечити кращі умови харчування школярів, 126-у школузабезпечив духовою шафою, а рідній 103-ій школі подарував сучасну шкільну дошку.

«Щиро усіх вітаю з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, непростий шляхдо знань, до нових перемог, до самостійного життя.

Пам’ятайте, знання це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього.

Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Батькам зичу терпіння та наснаги направити дітей на стежку розвитку та самовдосконалення, ми в цьому вам обов’язково допоможемо.

Наше з вами завдання виховати справжніх українців, відповідальних, сильних і мудрих, які завжди підтримують одне одного в будь-який час, який складний би він не був. Я вірю, разом, ми це зробимо. Слава Україні !» — привітав Тесленко Павло.

Від учасників святкової лінійки пролунали вірші, пісні. На завершення відбулося знайомство першачків зі школою, класом, першою вчителькою, пролунав традиційний перший дзвоник.  

953
954
955
956
957
958
959