Той, хто сміє змарнувати одну годину часу, не зрозумів цінності життя

64

Довгожителька Старої Дарниці Ромашова Варвара Якимівна зустріла свій славний 100-річний ювілей.

Крім численних родичів, друзів та сусідів привітати ювілярку завітали громадський діяч Павло Тесленко та члени осн «Комітет мікрорайону «Дніпровець».

Окрім щиріх слів привітань, Варвара Якимівна отримала подарунки та квіти.

«Ви з честю пройшли через важкі випробування Великої вітчизняної війни, проявили стійкість і силу духу. З Ваших подвигів та особистого вкладу у всі часи складається історія нашої держави, її перемог і досягнень. І сьогодні Ваш життєвий шлях є прикладом для підростаючого покоління. Сердечно вдячний Вам за багаторічну самовіддану працю, радію, що переживши такі події, Ви сьогодні зустрічаєте ювілей 100-річчя у колі рідних та близьких. Бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії і наснаги у добрих справах, радості й благополуччя ще на довгі щасливі роки», — привітав Варвару Якимівну Павло Тесленко.

1067

«Той, хто сміє змарнувати одну годину часу, не зрозумів цінності життя» – філософствує довгожителька висловлюючись словами Чарльза Дарвіна.

Жінка прожила  важке життя. Багато працювала, зазнала і голодні й холодні роки, воєнне лихоліття. За словами близьких, які надзвичайно пишаються нею, Варвара Якимівна, завжди була і є прикладом для своїх друзів, колег по роботі та сусідів.

1068