Тунель з океанським краєвидом

14

Через кілька місяців короткий перехід зі станції «Хрещатик» на «Майдан Незалежності» перетвориться в тунель з океанським краєвидом.

«Ми задумали 3D-зображення з підводними просторами, — говорить директор арт-компанії Wallstreet Дмитро Ніколюк. — А головні персонажі, дельфін і акула, символізуватимуть добро і зло, що сьогодні як не можна актуально для жителів нашої країни».

За інформацією газети Вечірній Київ водне графіті буде займати близько 100 квадратних метрів, а наноситися малюнок буде виключно водоемульсійною і акриловою фарбами — і довговічне, і для людей безпечно.

«Керівництво метрополітену схвалив цей проект, проте вирішальне слово все ж за нашими пасажирами. Остаточний вердикт буде винесений після проведення інтернет-голосування», — відзначає начальник прес-служби КП «Київський метрополітен» Наталія Макогон.

На створення об’ємного малюнка знадобиться не менше місяця — протягом цього часу над ним будуть працювати близько 10 художників. Потрібно сказати, що проект буде втілений в життя лише за рахунок меценатів, тому команда шукає спонсорів.