У Дніпровському районі пройшов щорічний дитячий фестиваль «Золота рибка 2013»

8

Фестиваль організовано з метою залучення дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату до спортивних змагань з рибної ловлі, як засобу реабілітації, шляхом участі у змаганнях, командної роботи, спілкування, отримання позитивних емоцій, розвитку здібностей, самостійних навичок та життя в суспільстві.

У цьому році фестиваль відбувся 14 вересня 2013 року на озері «Райдужне».

За всіма правилами спортивної рибалки змагались близько 60 учасників – дітей та молоді з інвалідністю – усі вони клієнти «Центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями» районів столиці.

На сьогоднішній день у Дніпровському районі близько тисячі дітей та молодих людей з функціональними обмеженнями. Саме тому Центр соціально-психологічної реабілітації веде активну роботу, щодо соціалізації та реабілітації дітей та молоді з інвалідністю, підтримують їх сім’ї. Одним з таких заходів став щорічний фестиваль спортивної рибної ловлі «Золота рибка 2013» серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату.

Діти та молодь з функціональними обмеженнями Дніпровського району, спільно з батьками та працівниками Центру соціально-психологічної реабілітації, також брали участь у Фестивалі з спортивної рибної ловлі.

Фестиваль розпочався урочистою лінійкою, виставкою тематичних творчих робіт. Після урочистої лінійки кожному учаснику змагань видали вудочку для ловлі риби.
Закінчився фестиваль приготуванням юшки та  нагородженням переможців.


За матеріалами: сайту Дніпровської РДА