У Гідропарку пройшли «Веселі старти» 

4

05 червня 2013 року на території «Міста Спорту» комунального підприємства «Гідропарк» відбулися літні дитячі олімпійські ігри «Київ 2013», у яких взяли участь 10 збірних команд із 10 районів міста.

Вихованці із таборів відпочинку з денним перебуванням на базі навчальних закладів стали вболівальниками та учасниками змагань із веселих стартів, піонерболу, пляжного та жіночого футболу.

У загальному заліку вихованці Дніпровського району посіли І місце. Дипломи та кубок переможцям вручали директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Добровольська Оксана Миколаївна та заступник голови Київської міської державної адміністрації Корж Віктор Петрович.

Учасники змагань «Піонербол» (керівники — Горецька І. В., Баришкова Л. М.), вихованці табору відпочинку на базі СШ № 31 «Барвінок» посіли І місце, отримали дипломи та кубок, а представники збірної команди гімназії № 176 та СШ № 98 в номінації «Жіночий футбол» (керівники — Веліканова Н.І., Вітютнєва Н. Ю.), посіли І місце.

У змаганнях «Веселі старти» команда табору відпочинку з денним перебуванням на базі СЗШ № 11 «Лісовий» (керівники – Шпиг М. Б. та Фень В. В.) посіла ІІ місце та отримала дипломи.

У змаганнях «Пляжний футбол» (керівник Веред Г. С.) команда табору відпочинку з денним перебуванням на базі НВК «Домінанта» посіла ІІ місце та отримала дипломи.

Вітаємо переможців, висловлюємо подяку керівникам команд, вихователям та начальникам таборів ЗНЗ №№ 11, 31, 258, НВК «Домінанта».

Захід відбувся за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

356357

358359


За матеріалами: сайту Ліски