У Києві подорожчає проїзд в міському транспорті

20

У Києві нові тарифи на перевезення пасажирів в міському громадському транспорті почнуть діяти з суботи, 7 лютого. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації. «Розпорядження КМДА про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків в міському пасажирському транспорті, який працює в звичайному режимі руху, зареєстровано в Головному управлінні юстиції в місті Києві і оприлюднено в газеті «Хрещатик», — наголошується в повідомленні.

Згідно з документом, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом або фунікулером складе 3 гривні. Вартість разового квитка на перевезення міською електричкою встановлена у розмірі 4 гривні.

«Вартість поїздки в метрополітені (без використання пластикової безконтактної картки) складе 4 гривні. В той же час, в разі використання безконтактної карти вартість проїзду в метро залежатиме від кількості поїздок», — відзначили в КМДА.

Згідно з розпорядженням КМДА, проїзд пільгових категорій громадян здійснюється відповідно до вимог законодавства України.

Прес-секретар КП «Київський метрополітен» Наталія Макогон відзначила, що подорожчання проїзду в київському метро до 4 грн. – необхідно, оскільки непроста робота співробітників підземки не може оцінюватися дешевше, наприклад, проїзду в «роздовбаній маршрутці». До підвищення ціни на проїзд в київській підземці поміняють колір жетонів.

До подорожчання в Києві проїзд в наземному міському транспорті коштував 1 грн. 50 коп., в метрополітені – 2 грн.