У парку «Перемога» Дніпровського району щосуботи проходять уроки з оздоровчої ходьби

2

15 вересня 2013 у парку «Перемога» пройшли заняття з оздоровчої ходьби. У Дніпровському районі, уроки оздоровчої ходьби дає член «Федерації ходьби Олександра Шимка», один із кращих учнів О. М. Шимка, майстер спорту – Федір Костянтинович Ращупкін.  Уроки проходять у парку «Перемога», щосуботи – 9:00.

«Федерація ходьби Олександра Шимка» була заснована у 2006 році. З того часу понад 4000 киян звернулися за порадою чи допомогою та отримали її. Практично у кожному районі Києва є більша чи менша групка людей, що сповідують ходьбу як панацею для здоров`я. Правильно використана ходьба дає позитивний ефект, оздоровлення і омолодження.

Заняття відвідують люди різних вікових категорій. Найстарша жінка – 1924 р. н., чоловік – 1918 р. н., наймолодшим – по 4 роки. Ходьба зрозуміла усім. Заняття відвідують колишні хворі, які оздоровилися та вже бажають брати участь у змаганнях.

За останні 6 років Україна має вже 31 золоту медаль на Чемпіонатах Світу та Європи з ходьби. Наразі група готується до Чемпіонату Світу в Бразилії. Федерація у 2014 році планує вивезти рекордну кількість ходаків на Чемпіонат Світу (Угорщина) і Європи (Туреччина). Перемоги на міжнародній арені – найкраща реклама здорового способу життя, переконливий аргумент, для решти людей, що не варто втрачати надію. Люди, які займаються спортивною ходьбою не сумніваються в тому, що  ходьба – це простий, зрозумілий вид руху, найефективніший і безкоштовний інструмент оздоровлення організму.

«Федерація ходьби Олександра Шимка» планує поступово залучати усіх українців до занять ходьбою та готує пропозиції для включення її до програми навчальних закладів. Вони наголошують, що ходьба має унікальні переваги. Зокрема, наріжним каменем ходьби є мінімізація навантаження на кожен м`яз, при максимальному включенню усіх м`язів. Ходьба не потребує ніяких пристосувань чи додаткових, спеціальних вимог, умов, щоб нею займатися. За словами президента федерації, багаторічні спостереження свідчать про те, що ходьба за авторським методом Шимка, покращує не лише здоров`я, а й підвищує успішність навчання школярів і студентів у 2-2,5 рази.

Президент федерації прагне добитися того, щоб українці навчилися ходити правильно і з користю для здоров`я. Зусиллями небайдужих людей у 50 містах України вдалося створити осередки оздоровчої ходьби. Керівництво федерації ходьби впевнено, що кількість таких філій у м. Києві та в Україні загалом буде зростати у майбутньому.


За матеріалами: сайту Дніпровської РДА