Уклінна шана ветеранам

14

У дні святкування 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, голова Дніпровської райдержадміністрації Ярослав Горбунов  та громадські діячі Олександр Супруненко та Павло Тесленко, привітали ветеранів у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району.

У цей день в Центрі культури для ветеранів  пройшов пам’ятний концерт. Окрім подарунків ветеранів вшанували подяками, музичним привітанням та квітами.

1017
Свої вітання ветеранам висловив громадський діяч — Олександр Супруненко.
«Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.
Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість Вашу, за рани Ваші, за віру Вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної, на окупованій території, хто працював в тилу.Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі».

Громадський діяч Тесленко Павло привітав присутніх віршем, спеціально присвяченим до свята та написаним поетесою зі Старої Дарниці – Ольгою Знаменською.

ВІРА В ПЕРЕМОГУ

Через роки, через віки
Ми пам’ятати будем Вас:
Як рятували ви країну,
Як ви відстоювали нас!
Ми з вами всі сини, брати.
Ви України рідної солдати.
«Тож хай Вас бог завжди хранить»,-
Синам так каже кожна мати.
Скінчиться все і буде спокій
І счезнуть наші вороги,
Молитись будемо до поки
Настане мир на всій землі!
Тоді розквітне рідний край,
Почнемо разом працювати.
Заможні будем а не бідні
Бо нас нікому не здолати!
Країна в нас одна, єдина —
Це наша рідна Україна.
Нехай народи інші знають:
Герої наші не вмирають!

1016