Усі податки киян повинні залишатися в міськбуджеті — зам Кличко

6

Заммера-секретар Київради Олексій Резников вважає, що усі 100% надходжень від податку на прибуток повинні залишатися в міськбюджете Києва — пише «Сегодня«

«Ми неодноразово зверталися до ВР, до Кабміну, Мінфіну.Наша позиція — 100% надходжень від податку на прибуток повинні залишатися в Києві, томущо це гроші, які заробляють кияни, і вони повинні поступати тільки до міського бюджету», — заявив Резников, відмітивши, що проект державного бюджету на 2015 рік»проти інтересів киян».

«Окрім представників Київради і КМДА, депутати-мажоритарники Верховної Ради, які обиралися в Києві,теж відстоюватимуть інтереси киян. Чому Київ повинен брати на себе навантаження відносно відрахувань до держбюджету більше, ніж інші»?, — нарікає Резников.

Втім, чиновник відмітив, що розуміє, що 100одоходногоподатку у бюджеті міста навряд чи залишать, тому владанамагається знайти з урядом компромісне рішення. «Мирозуміємо, що ні у світі чого ідеального немає, тому требашукати збалансовані рішення. Зараз ми шукаємокомпроміс в цьому питанні», — резюмував заммэра.