Дід мороз і флешка

77

Порадував дітей добрим словом, величними напуттями, щирими побажаннями та щедрими солодкими подарунками громадський лідер Дніпровського району Павло Тесленко. Вітання Павла Петровича в інтерактивному стилі діти сприйняли гучними оплесками та щирими посмішками.

«Новий рік-свято, яке об’єднує людей, дає віру в щось світле, нове і цікаве. Саме взимку здійснюються мрії, народжується срібно-біла казка» — вважає громадський діяч Павло Тесленко.

«Я дуже радий, що кожен з понад 1500 дітей зі шкіл нашого Дніпровського району, отримали новорічні подарунки від нашої громади та ГО «Добробут та Безпека»», — додав Тесленко.

На цьому тижні у Будинку культури та мистецв Дніпровського району відбулись три новорічних свята для діточок початкових класів 11, 31, 42, 103 та 126 шкіл  Дніпровського району.

IMG_0916 [800x600]

Ще до початку феєричної вистави, учнів розважали Снігуронька та аніматори, які були вдягнені у костюми улюблених казкових героїв. Разом з ведучими дітки відгадували загадки, танцювали та веселились.

Голова Дніпровської районної державної адміністрації Ярослав Горбунов і його заступник із гуманітарних питань Алла Загородня завітали на одну з вистав, аби разом із дітлахами пережити чарівні емоції новорічних пригод, подякувати юним акторам і привітати усіх з наступаючими святами.

Також, свої вітання надіслав народний депутат України Олександр Супруненко.

Казка «Новорічні пригоди Сніговика та Снігуроньки» пройшла на одному подиху. Вистава була яскравою, актуальною до сьогодення, в якій поєдналися і сучасність комп’ютерних систем, і казковість, і віра в дива. Дитячі колективи, які приймали участь у постанові, порадували глядачів яскравими костюмами, великими талантами, гарними танцями, співами та чудесною акторською грою. Батьки та діти були в захваті.

IMG_1106 [800x600]