В будинку культури та мистецтв Дніпровського району проходить фотовиставка «Мій рідний ДВРЗ»  

48

Фотовиставка яка проходить під патронатом депутата Київради Павла Тесленка, триватиме увесь вересень місяць

 

79

Заходячи до колонної зали будинку культури, одразу стає зрозуміло чому саме присвячена ця фотовиставка. Найцікавіше виставка буде для мешканців саме ДВРЗ. Але подивитись її матимуть можливість і мешканці інших місцевостей.

80 81

Цією виставкою автор намажеться привернути увагу людей на те, що ми настільки заклопотані повсякденними справами, що часто забуваємо подивитись навколо себе, побачити що нас оточує.

83

 107

 


Попов Сергій Леонідович 1952 р.н.82

кандидат технічних наук, директор Київського науково-технічного консультаційного, дослідницького і впроваджувального центру «КонЦентр»

На ДВРЗ мешкаю усе життя, знаю дуже багатьох, хотілося зробити щось цікаве для мешканців цього району. Почав займатись фотографією досить нещедовно, але незважаючи на це, вирішив спробувати себе і в цьому ракурсі.

Дуже вдячний нашому депутатуПавлу Тесленко за допомогу в організації фотовиставки, на якій я представив понад 80 фотографій улюбленого ДВРЗ.

Фотографією я займався з дитинства. Звичайно, спочатку це були знімки вітчизняними фотоапаратами рідних і близьких — портретні й групові. Ніколи не забуду цих ночей у світлі червоної лампи, коли проявляв фотоплівки й друкував фотографії за допомогою фотозбільшувача й хімічних розчинів проявника й закріплювача. Потім наклейка паперових відбитків на пластини электрофотосушилки… І як радісно було ранком знову переглядати й показувати своїм рідним «свіжоспечені» фотографії!

Згодом, зробивши не одну сотню знімків і зібравши великий фотоархів, я вирішив показати деякі з них своїм співгромадянам — таким самим, як і я, ДВРЗ’овцям. У представлені на цій виставці фотографіях відбите моє власне бачення природи й визначної пам’яток нашого рідного ДВРЗ.


 

Не гадатиму, більше того, не маю наміру претендувати на роль критичного аналітика, хіба що зверну увагу на річ досить очевидну: автору є що сказати, і він добре знає, якими засобами це донести глядачеві. Це й не фотографії в буквальному сенсі слова: камера виконала свою скромну роль, і не більше того! Поєднати наочну реальність з ефемерною мрією, з півсвідомими візіями — хвилюючий виклик артисту, його ціль. Ще одна можливість створити “щось”…

 

 

Пропоную ознайомитись з підбіркою фотографій представлені на фотовиставці «Наш рідний ДВРЗ»

84

85

86

87

89

90

 

92

93

94

95

96

97

98

99

100

101

102

104

105

106