В Дніпровській РДА спланували святкування Дня Перемоги

8

В Дніпровській райдержадміністрації пройшла нарада з планування святкових заходів до Дня Перемоги.

Нараду зібрав в робочому поряду новопризначений очільник адміністрації Долинний Анатолій Степанович.

В плануванні заходу взяли участь — депутат Київради Павло Тесленко, голова Комітету мікрорайону «Дніпровець» (ДВРЗ) Вячеслав Себба, голова РУ ГУ МВС в Дніпровському районі Віталій Чайка, керівник штабу ДНД Микола Григоренко, представники СБУ, Громадських варт та активних громадських формувань в районі.

Під час наради Анатолій Степанович скерував необхідні районні служби для  організації та проведення низки святкових заходів, приурочених до Дня Перемоги. В ході наради очільник Дніпровської адміністрації для підтримки громадського порядку забезпечив співпрацю між органами внутрішніх справ, штабом ДНД та громадськими формуваннями району.

За інформацією керівника штабу ДНД, вже офіційно зареєстровано 164 члена Державної Народної Дружини, які візьмуть участь в забезпеченні порядку під час проведення заходів  у парку культури та відпочинку «Перемога» та біля обеліску Слави, що в мікрорайоні ДВРЗ.

Вже традиційно куратором процесу забезпечення громадського порядку в мікрорайонах ДВРЗ та Стара Дарниця, було обрано депутата Київради Павла Тесленка.

«Враховуючи досвід роботи Громадської варти ДВРЗ та Стара Дарниця з правоохоронними органами, ми надамо список її членів, які будуть присутні, як на інструктажі 8 травня, так і на самому заході. Також нами буде забезпечено автомобільні патрулі. Хочу зазначити, що ветерани в обох  мікрорайонах запланували святкувати День Перемоги саме біля обеліску Слави на ДВРЗ, тому ми вживатимемо усіх заходів щоб забезпечити з нашої сторони охорону громадського порядку»– розповів Павло ТЕСЛЕНКО.

У рамках святкових заходів 7 травня в дитячій школі мистецтв №6 ім. Г. Л. Жуковського (бульвар Верховної Ради) відбудеться урочисте вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни за участю голови райдержадміністрації. На 8 травня заплановано привітання ветеранів війни, які знаходяться на лікуванні в Київській міській клінічній лікарні №11 для інвалідів Великої Вітчизняної війни, що в мікрорайоні ДВРЗ (вул. Рогозівська,6).

Безпосередньо 9 травня, протягом дня відбуватимуться наступні меморіальні та святкові заходи. О 9:00 у парку культури та відпочинку Дніпровського району «Перемога» розпочнеться урочистий ритуал пам’яті з вшанування загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни з покладанням квітів до пам’ятника «Жінці у Великій Вітчизняній війні», «Матері-вдові» й гірлянди до «Кургану безсмертя». О 10:00 в мікрорайоні ДВРЗ біля обеліску Слави відбудеться мітинг-реквієм. Під час святкових заходів в парку «Перемога» та в мікрорайоні ДВРЗ всіх охочих частуватимуть традиційною солдатською кашею.

Протягом травня у районних закладах культури та освіти триватимуть мистецькі заходи, присвячені Дню Перемоги, концерти, творчі зустрічі з ветеранами, кінопокази, тематичні виставки.