В Києві пройшов громадський форум «Стратегія національної безпеки України»

98
В Києві пройшов громадський форум «Стратегія національної безпеки України»

21 листопада 2014 року в конференц-залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках Міжнародної науково-практичної конференції  «Стратегія національної безпеки України» відбувся громадський форум, який об’єднав відомих в Україні професіоналів, релігійних та громадських діячів, які обговорили низку питань з ключових напрямів розвитку держави.

З головними доповідями тут виступили фундатор форуму, генерал армії України М. Г. Маломуж, ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут»М. З. Згуровський, д.т.н, професор, генерал-лейтенант запасу І. О. Романенко, професор НУ «Києво-Могилянська Академія» І. В. Бураковський, Надзвичайний та Повноважний Посол України О. О. Чалий, громадський діячП.П. Тесленко.

1030
На громадському форумі обговорювалися програмні проекти за ключовими напрямками розвитку України, а саме:

* шляхи подолання існуючих загроз та стратегія розвитку України
* безпека України та її військова доктрина
* стратегія економічного розвитку
* стратегія економічних відносин
* територіальна реформа та реальне народовладдя.

Учасники зібрання акцентували увагу на основних викликах і загрозах сьогодення та означили шляхи їх подолання завдяки формування цілісної стратегії розвитку України. Виступи торкнулися таких питань, як безпеки та військової доктрини, економіки та системи судочинства, стратегії міжнародної політики й конституційної реформи, інформаційних війн і суспільної моралі.

1029
«Громадський форум відбувся з метою згуртування здорових сил суспільства навколо розробленої Стратегічної програми розвитку держави, положення якої спрямовані на подолання соціальної та економічної кризи і кардинальну перебудову України», — зазначив один з учасників форуму, громадський діяч Павло Тесленко.

1028
Виступаючи із підсумковою промовою головуючий зібрання генерал армії України Микола Григорович Маломуж сказав про те, що на виступ зголосилося ще 24 учасника, але оскільки часу зовсім не залишилося є велика потреба у продовженні таких зібрань та обговоренні болючих питань сьогодення.

1027